Sztuką jest pracować mądrze, a nie ciężko. Sztuką jest
pracować mądrze,
a nie ciężko.
Leasing 102,9%
możliwość odliczenia do 100% VAT
już od 49 000 zł netto

Sztuka dojrzałych decyzji

Czasem musisz być elastyczny, ale też trzymać się swoich żelaznych zasad. Wybiegać myślami naprzód, ale też działać tu i teraz. Inwestować i zarabiać jednocześnie.
Wszystko to wiąże się z podejmowaniem decyzji i warto, by każda z nich szła w parze z korzyściami.
Poznaj markę Volkswagen Samochody Użytkowe i zobacz, ile zyskujesz wybierając takiego partnera do codziennych zadań, nawet tych najcięższych.

Czy wiesz, że...

Nowy Crafter jest dostępny z trzema różnymi napędami, w tym z 4MOTION.

Czy wiesz, że...

Volkswagen Caddy z przebiegiem 1 000 000 km pojawił się ostatnio na przeglądzie w Autoryzowanym Serwisie Volkswagena.

Czy wiesz, że...

Funkcja overboost w Amaroku zwiększa chwilowo moc silnika z 204 KM do 224 KM.

Czy wiesz, że...

Transporter Skrzyniowy może mieć nawet 6 miejsc.

Dodatkowe korzyści

Gwarancja
Mobilności

Holowanie, naprawa na miejscu zdarzenia, samochód zastępczy do 5 dni, opłacenie hotelu lub zagwarantowanie dalszej podróży.


Dowiedz się więcej
SERVICE
PRO

Stałe zniżki na usługi i części w ASO dla samochodów starszych niż 3 lata.


Dowiedz się więcej
Pakiety
przeglądów

Atrakcyjne warunki opieki serwisowej dostosowanej do potrzeb właścicieli dostawczych Volkswagenów.


Dowiedz się więcej

Umów się na jazdę próbną

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych wyżej w celach marketingowych, przez Krotoski-Cichy sp. z o. o. sp. k.

[...] Podanie moich danych osobowych było dobrowolne i świadome. Poinformowano mnie o przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie cofnięcia zgody w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Krotoski-Cichy sp. z o. o. sp. k. numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.

[...] Podanie moich danych osobowych było dobrowolne i świadome. Poinformowano mnie o przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie cofnięcia zgody w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a, iż Administratorem moich danych osobowych jest spółka Krotoski - Cichy

[...] Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a, iż Administratorem moich danych osobowych jest spółka Krotoski - Cichy spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową z siedzibą w Łodzi, przy ulicy Niciarnianej 51/53, 92-320 Łódź.

Prosimy o potwierdzenie zapoznania się z poniższą informacją:

 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych zebranych w drodze powyższego formularza są:
  a) Krotoski-Cichy sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Niciarnianej 51/53, legitymująca się numerem KRS: 0000304253, (dalej także jako Spółka). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: ul. Niciarniana 51/53, 92-320 Łódź, e-mail: dane.osobowe@krotoskicichy.com, nr tel.: 785 012 459.
  b) Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. legitymująca się numerem KRS: 0000327143, adres: ul. Krańcowa 44, 61-037 Poznań. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@vw-group.pl lub pisemnie na w/w adres z dopiskiem "IOD".

W przypadku wyrażenia jednej z powyższych zgód marketingowych, administratorem Państwa danych osobowych jest Krotoski-Cichy sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Niciarnianej 51/53, legitymująca się numerem KRS: 0000304253, (dalej także jako Spółka).

[...] 2. Wskazane wyżej dane osobowe są przetwarzane w celu podjęcia czynności zmierzających do zawarcia umowy (podstawa: art. 6 lit. b RODO), w tym w drodze udzielania informacji na żądanie Klienta. W przypadku wyrażenia jednej z powyższych zgód marketingowych, dane osobowe przetwarzane będą również w celach marketingu towarów i usług Spółki (podstawa: art. 6 lit. a RODO).

3. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu:

odstąpienia od zamiaru zawarcia umowy, a w przypadku zawarcia umowy - do chwili wygaśnięcia prawdopodobieństwa roszczeń (tj. do chwili przedawnienia roszczeń z umowy plus 1 rok powyżej tego terminu), w przypadku wyrażenia zgody marketingowej, dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingu do chwili odwołania zgody oraz dalej w celach dowodowych, do chwili prawdopodobieństwa wygaśnięcia roszczeń (tj. do chwili przedawnienia roszczeń plus 1 rok od tego terminu).

4. Kategorie odbiorców danych osobowych:

 - podmioty wykonujące na rzecz Spółki zadania związane z administrowaniem strony internetowej, podmioty wykonujące na rzecz Spółki zadania związane z administrowaniem systemami teleinformatycznymi,
 - w przypadku wyrażenia jednej z powyższych zgód marketingowych - podmioty realizujące dla Spółki określone czynności marketingowe, np. agencja reklamowa, organizator eventu, callcenter.

5. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany.

6. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.

7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak podania danych osobowych uniemożliwi przekazanie zamówionej informacji.
Sprzedaż Samochodów Użytkowych Volkswagen

Mateusz Kałuża

Kierownik Salonu Volkswagen Użytkowe

Tel.: 42 677 17 00
Tel. kom.: 601 565 729
e-mail: mateusz.kaluza@krotoskicichy.com

Radosław Niemczyk

Specjalista ds. Sprzedaży Volkswagen Użytkowe

Tel.: 42 677 17 00
Tel. kom.: 785 507 077
e-mail: radoslaw.niemczyk@krotoskicichy.com

Mateusz Piesiak

Specjalista ds. Sprzedaży Volkswagen Użytkowe

Tel.: 42 677 17 00
Tel. kom.: 785 550 514
e-mail: mateusz.piesiak@krotoskicichy.com

Konrad Pipiński

Specjalista ds. Sprzedaży Volkswagen Użytkowe

Tel.: 42 677 17 00
Tel. kom.: 785 554 597
e-mail: konrad.pipinski@krotoskicichy.com

Krzysztof Uznański

Specjalista ds. Sprzedaży Volkswagen Użytkowe

Tel.: 42 677 17 00
Tel. kom.: 601 913 951
e-mail: krzysztof.uznanski@krotoskicichy.com

Na skróty

Konfigurator
Konfiguruj
Grupa Krotoski-Cichy Łódź