Nowe Polo.

Niezawodne, komfortowe i sportowe.

Wyrazista i sportowa stylistyka nowego Polo wyraża teraz jeszcze większą pewność siebie niż kiedykolwiek wsześniej. Szeroki wybór pakietów stylistycznych pozwala na dostosowanie go do swoich wymagań. Także wewnątrz Polo wiele się zmieniło: na życzenie dostępny jest na przykład wielofunkcyjny wyświetlacz Active Info Display, schowek umożliwiający indukcyjne ładowanie smartfona oraz systemy Infotainment z ekranami o przekątnej do 8 cali. Dodatkowo dla Polo oferowane są teraz również systemy wspomagające kierowcę, takie jak Front Assist z funkcją rozpoznawania pieszych czy opcjonalne czujniki Blind Spot lub system Park Assist.

Jeszcze więcej nowości w gamie Polo: nowe Polo Beats podążające z duchem czasu oraz wariant GTI 1) dla miłośników sportowej jazdy.

Nowe polo

Nowa stylistyka.

Już przy pierwszym spojrzeniu w oczy rzuca się linia "Tornado", ciągnąca się od przednich błotników przez seryjne przednie i tylne drzwi, aż do tylnej części nadwozia. Dzięki długiej masce przód nadwozia wygląda bardziej dynamicznie, a poziome linie sprawiają, że wydaje się być również szerszy. Sportowy wygląd, kompaktowe wymiary i krótkie zwisy nadwozia gwarantują niepowtarzalną przyjemność jazdy.

Opcjonalne pakiety stylistyczne, obejmujące na przykład sportowe siedzenia pokryte materiałem o wyglądzie karbonu, lakierowane, błyszczące aplikacje dekoracyjne w różnych kolorach, czarny dach czy sportowe obręcze ze stopu metali lekkich dają dużo możliwości indywidualizacji. Każdy może stworzyć swoje własne, niepowtarzalne Polo.

Większy komfort.

Teraz Active Info Display jest dostępny także dla Polo. Na życzenie analogowy prędkościomierz może zostać zastąpiony ekranem o przekątnej 26 cm (10,25 cala) o doskonałej rozdzielczości. Na ekranie wyświetlany jest nie tylko prędkościomierz i licznik kilometrów, lecz na przykład również szczegółowe dane dotyczące jazdy, mapy z systemu nawigacji lub komunikaty z systemów wspomagających.

Nowe systemy Infotainment dla Polo również mają duże wyświetlacze - na życzenie do 20,3 cm (8 cali), gdyż kolorowe, dotykowe ekrany znacznie ułatwiają obsługę. Wygodę poprawia także możliwość indukcyjnego ładowania telefonu, który wystarczy włożyć do opcjonalnego schowka z funkcją ładowania.

Nowe polo sprawdź

Do wyposażenia seryjnego Polo należy system Front Assist ułatwiający kierowcy utrzymanie odpowiedniej odległości do jadącego z przodu pojazdu. W połączeniu z funkcją rozpoznawania pieszych system może automatycznie zahamować (w granicach swoich możliwości), gdy dostrzeże przeszkodę, która nagle pojawi się przed Polo.

Po raz pierwszy, jako opcja, oferowany jest dla Polo czujnik Blind Spot, który ostrzega kierowcę przed pojazdami znajdującymi się w martwym polu widzenia. Na życzenie można zamówić dla Polo najbardziej komfortowego asystenta parkowania, oferowanego przez Volkswagena: system Park Assist. System nie tylko samodzielnie parkuje zwalniając kierowcę z konieczności wykonywania ruchów kierownicą, lecz także pomaga znaleźć odpowiednie miejsce parkingowe.

Dla indywidualistów. Polo beats i Polo GTI.

Jeżeli ktoś lubi się wyróżniać, z pewnością spodobają mu się dwa nowe, topowe modele. Polo beats ze swoim niepowtarzalnym wyglądem i doskonałym systemem nagłaśniającym jest kwintesencją nowoczesnego stylu miejskiego. Sześć głośników i subwoofer firmy Beats Electronic zapewnią doskonały nastrój kierowcy i pasażerom. Zwracające na siebie uwagę folie na nadwoziu (2), dostępne tylko dla wersji beats, są dopasowane kolorystycznie do wybranego lakieru.

Z drugiej strony, Polo GTI wyróżnia się typowymi dla GTI elementami: osłoną chłodnicy o strukturze plastra miodu, czerwonymi pasami dekoracyjnymi, czerwonymi zaciskami hamulców, podwójnymi rurami wydechowymi, spojlerem z przodu i na dachu oraz emblematami GTI. Wewnątrz na kierowcę czeka sportowa kierownica z ozdobnym szwem oraz typowa dla GTI dźwignia zmiany biegów. Polo GTI jest takie, jakie powinno być: bardzo sportowe i doskonale wyposażone.

Wypełnij formularz kontaktowy:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych wyżej w celach marketingowych, przez Krotoski-Cichy sp. z o. o. sp. k.

[...] Podanie moich danych osobowych było dobrowolne i świadome. Poinformowano mnie o przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie cofnięcia zgody w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wyrażam zgodę na wykorzystanie przez Krotoski-Cichy sp. z o. o. sp. k. numeru telefonu dla celów marketingu bezpośredniego towarów i usług.

[...] Podanie moich danych osobowych było dobrowolne i świadome. Poinformowano mnie o przysługujących mi prawach, w szczególności o prawie cofnięcia zgody w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a, iż Administratorem moich danych osobowych jest spółka Krotoski - Cichy

[...] Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a, iż Administratorem moich danych osobowych jest spółka Krotoski - Cichy spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową z siedzibą w Łodzi, przy ulicy Niciarnianej 51/53, 92-320 Łódź.

Prosimy o potwierdzenie zapoznania się z poniższą informacją:

 1. Współadministratorami Państwa danych osobowych zebranych w drodze powyższego formularza są:
  a) Krotoski-Cichy sp. z o. o. sp. k. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Niciarnianej 51/53, legitymująca się numerem KRS: 0000304253, (dalej także jako Spółka). Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: ul. Niciarniana 51/53, 92-320 Łódź, e-mail: dane.osobowe@krotoskicichy.com, nr tel.: 785 012 459.
  b) Volkswagen Group Polska Sp. z o.o. legitymująca się numerem KRS: 0000327143, adres: ul. Krańcowa 44, 61-037 Poznań. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych: e-mail: iod@vw-group.pl lub pisemnie na w/w adres z dopiskiem "IOD".

W przypadku wyrażenia jednej z powyższych zgód marketingowych, administratorem Państwa danych osobowych jest Krotoski-Cichy sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Łodzi, przy ul. Niciarnianej 51/53, legitymująca się numerem KRS: 0000304253, (dalej także jako Spółka).

[...] 2. Wskazane wyżej dane osobowe są przetwarzane w celu podjęcia czynności zmierzających do zawarcia umowy (podstawa: art. 6 lit. b RODO), w tym w drodze udzielania informacji na żądanie Klienta. W przypadku wyrażenia jednej z powyższych zgód marketingowych, dane osobowe przetwarzane będą również w celach marketingu towarów i usług Spółki (podstawa: art. 6 lit. a RODO).

3. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu:

odstąpienia od zamiaru zawarcia umowy, a w przypadku zawarcia umowy - do chwili wygaśnięcia prawdopodobieństwa roszczeń (tj. do chwili przedawnienia roszczeń z umowy plus 1 rok powyżej tego terminu), w przypadku wyrażenia zgody marketingowej, dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingu do chwili odwołania zgody oraz dalej w celach dowodowych, do chwili prawdopodobieństwa wygaśnięcia roszczeń (tj. do chwili przedawnienia roszczeń plus 1 rok od tego terminu).

4. Kategorie odbiorców danych osobowych:

 - podmioty wykonujące na rzecz Spółki zadania związane z administrowaniem strony internetowej, podmioty wykonujące na rzecz Spółki zadania związane z administrowaniem systemami teleinformatycznymi,
 - w przypadku wyrażenia jednej z powyższych zgód marketingowych - podmioty realizujące dla Spółki określone czynności marketingowe, np. agencja reklamowa, organizator eventu, callcenter.

5. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych osobowych, z zastrzeżeniem, że prawo do przenoszenia danych osobowych dotyczy wyłącznie danych przetwarzanych w sposób wyłącznie zautomatyzowany.

6. Osoba, której dane osobowe są przetwarzane ma prawo wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego.

7. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak podania danych osobowych uniemożliwi przekazanie zamówionej informacji.
1Nowe Polo GTI nie będzie jeszcze oferowane do sprzedaży i w związku z tym nie podlega pod Dyrektywę 1999/94 WE.

2Folie dekoracyjne, szczególnie przy intensywnym nasłonecznieniu, mogą po roku do trzech lat lub w gorących strefach klimatycznych - już w ciągu pierwszego roku, wykazywać oznaki zużycia i starzenia się. Jeżeli folie pozostają naklejone na nadwoziu dłuższy czas, mogą pojawić się różnice w kolorze lakieru odsłoniętego i zakrytego folią.

Grupa Krotoski-Cichy Łódź