Caddy Kombi

Caddy Kombi.

Sprosta każdemu zadaniu.

Żaden inny pojazd tej klasy nie łączy uniwersalności i solidności w sposób tak doskonały, jak Caddy Kombi. Nie dość, że wnętrze jest odporne na zużycie, to pozwala również na zwiększenie liczby miejsc z pięciu do siedmiu. Równie łatwo można przekształcić je w dwumiejscowe, z przedziałem ładunkowym o pojemności 3,2 m?, umożliwiające przewóz materiałów zajmujących więcej miejsca. Dla przechowywania mniejszych przedmiotów dedykowane są poręczne i bezpieczne schowki.

Łatwy i bezpieczny załadunek

Przestrzeń ładunkowa modelu Caddy Kombi wynosi do 3,2 m?. System schowków jest tak przemyślany, by jak najbardziej ułatwiał pracę. Bezpieczny transport zapewniają ścianki działowe, kratki ochronne i szyny do mocowania.

Zużywa mniej, osiąga więcej

Model Caddy Kombi jest wyposażony w silniki należące do generacji wyróżniającej się niezwykle równomierną pracą i oszczędnością. Standardem dla wszystkich silników jest rozwiązanie BlueMotion Technology. Silniki spełniają wymagania normy emisji spalin Euro 6.

Wygoda codziennego użytkowania

Caddy Kombi jest wyposażony w imponującą gamę funkcji poprawiających komfort: inteligentne mobilne usługi online, które pozwolą szybciej dotrzeć na następne spotkanie, wysokiej jakości systemy informacyjno-rozrywkowe oraz systemy ogrzewania iklimatyzacji, które sprawiają, że komfort codziennej pracy jest jeszcze większy.

Szybko i bezpiecznie docieraj do celu

Volkswagen Caddy Kombi może być na życzenie wyposażony w gamę innowacyjnych systemów wspomagających kierowcę. Analizują one nieustannie zachowanie pojazdu, dzięki czemu są gotowe do wsparcia kierowcy w razie potrzeby. Zapewniają w ten sposób większy komfort i bezpieczeństwo na drodze Tobie i Twoim pasażerom.

Zadbamy o Twoje auto.

 • Bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

  Gwarancja.

  Poznaj szczegóły naszej gwarancji na nowe samochody.

  Dowiedz się więcej
 • Krótko mówiąc, nic Cię nie zatrzyma w drodze do celu!

  Gwarancja mobilności.

  W razie jakiegokolwiek zdarzenia na trasie, możesz liczyć na bezpłatną pomoc drogową 24h przez 7 dni w tygodniu oraz inne bezkosztowe świadczenia.

  Dowiedz się więcej
 • Gwarancja obsługi najwyższej jakości.

  Pakiety przeglądów.

  Wybierz jeden z dwóch atrakcyjnych rodzajów opieki serwisowej dostosowany w pełni do Twoich potrzeb.

  Dowiedz się więcej

Dodatkowe informacje

Na skróty

Grupa Krotoski-Cichy Łódź