Nasz Zespół Samochodów Użytkowych

Sprzedaż Samochodów Volkswagen

Mateusz Kałuża
Kierownik Salonu Volkswagen Użytkowe

tel.: 42 677 17 09
tel. kom.: 601 565 729

mateusz.kaluza@krotoskicichy.com
Radosław Niemczyk
Specjalista ds. Sprzedaży Volkswagen Użytkowe

tel.: 42 677 17 09
tel. kom.: 785 507 077

radoslaw.niemczyk@krotoskicichy.com
Mateusz Piesiak
Specjalista ds. Sprzedaży Volkswagen Użytkowe

tel.: 42 677 17 09
tel. kom.: 785 550 514

mateusz.piesiak@krotoskicichy.com
Konrad Pipiński
Specjalista ds. Sprzedaży Volkswagen Użytkowe

tel.: 42 677 17 09
tel. kom.: 785 554 597

konrad.pipinski@krotoskicichy.com
Krzysztof Uznański
Specjalista ds. Sprzedaży Volkswagen Użytkowe

tel.: 42 677 17 09
tel. kom.: 601 913 951

kszysztof.uznanski@krotoskicichy.com

Dział Sprzedaży Flotowej

Magdalena Zelmozer
Specjalista ds. Administracji

tel.: 42 677 17 46
tel. kom.: 604 997 389

magdalena.zelmozer@krotoskicichy.com
Artur Nowak
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 42 677 17 46
tel. kom.: 604 997 379

artur.nowak@krotoskicichy.com
Janusz Wójcik
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 42 677 17 46
tel. kom.: 782 991 675

janusz.wojcik@krotoskicichy.com
Ernest Gałka
Specjalista ds. Sprzedaży Flotowej

tel.: 42 677 17 46
tel. kom.: 785 502 842

ernest.galka@krotoskicichy.com
Adam Antczak
Dysponent

tel.: 42 677 17 46
tel. kom.: 782 991 682

adam.antczak@krotoskicichy.com
Radosław Goszczyński
Kierownik Sprzedaży Flotowej

tel.: 42 677 17 46
tel. kom.: 604 997 365

radoslaw.goszczynski@krotoskicichy.com

Dział Sprzedaży Samochodów Używanych

Marcin Błasiak
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

tel.: 42 677 17 33
tel. kom.: 782 991 674

marcin.blasiak@krotoskicichy.com
Tomasz Łakomy
Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Audi Select :plus

tel.: 42 677 17 33
tel. kom.: 604 997 810

tomasz.lakomy@krotoskicichy.com
Robert Zimnicki
Asystent Działu Handlowego

tel.: 785 991 375

robert.zimnicki@krotoskicichy.com

Dział Serwisu

Dominika Wypychowska
Asystentka Serwisu

tel.: 42 677 17 27

dominika.wypychowska@krotoskicichy.com
Donata Połatyńska
Doradca serwisu

tel.: 42 677 17 27

donata.polatynska@krotoskicichy.com
Anna Gajda
Doradca Serwisu

tel.: 42 677 17 27
tel. kom.: 604 997 396

anna.gajda@krotoskicichy.com
Jakub Gołembiewski
Doradca Serwisu

tel.: 42 677 17 27
tel. kom.: 782 991 657

jakub.golembiewski@krotoskicichy.com
Krzysztof Tomczyk
Doradca Serwisu

tel.: 42 677 17 27
tel. kom.: 782 991 655

krzysztof.tomczyk@krotoskicichy.com
Dawid Ląc
Doradca Serwisu

tel.: 42 677 17 27
tel. kom.: 508 390 648

dawid.lac@krotoskicichy.com
Michał Kiwalski
Kierownik Hali Serwisu

tel.: 42 677 17 16
tel. kom.: 782 990 166

michal.kiwalski@krotoskicichy.com
Marek Zaborowski
Kierownik Działu

tel.: 42 677 17 16
tel. kom.: 604 997 264

marek.zaborowski@krotoskicichy.com
Dominik Stolarz
Zastępca Kierownika Działu

tel.: 42 677 17 16
tel. kom.: 782 991 658

dominik.stolarz@krotoskicichy.com

Sprzedaż Części i Akcesoriów

Witold Kajda
Sprzedawca Części Zamiennych

tel.: 42 677 17 37

czesci@krotoskicichy.com
Mateusz Kołodziejczyk
Specjalista ds. Sprzedaży Części

tel.: 42 677 17 37

czesci@krotoskicichy.com
Barbara Ciastowska
Specjalista ds. Obsługi Klientów Kluczowych

tel.: 42 677 17 37

czesci@krotoskicichy.com
Sławomir Ałaszewski
Specjalista ds. Sprzedaży Części

tel.: 42 677 17 37

czesci@krotoskicichy.com
Jarosław Słoczyński
Kierownik Działu

tel.: 42 677 17 37
tel. kom.: 508 390 655

jaroslaw.sloczynski@krotoskicichy.com

Serwis Blacharsko - Lakierniczy

Joanna Ścieszko
Specjalista ds. Windykacji i Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

tel.: 42 640 09 24

serwisbl@krotoskicichy.com
Amanda Kokosińska
Asystentka Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

tel.: 42 640 09 24

serwisbl@krotoskicichy.com
Jerzy Komorowski
Doradca Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

tel.: 42 640 09 24
tel. kom.: 782 991 608

jerzy.komorowski@krotoskicichy.com
Donata Połatyńska
Doradca Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

tel.: 42 640 09 24
tel. kom.: 785 504 732

donata.polatynska@krotoskicichy.com
Michał Stawski
Doradca Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

tel.: 42 640 09 24
tel. kom.: 785 504 322

michal.stawski@krotoskicichy.com
Łukasz Wasilewski
Doradca Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

tel.: 42 640 09 24
tel. kom.: 785 506 389

lukasz.wasilewski@krotoskicichy.com
Julian Świerczyński
Doradca Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

tel.: 42 640 09 24
tel. kom.: 785 509 380

julian.swierczynski@krotoskicichy.com
Robert Jarzębiński
Doradca Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

tel.: 42 640 09 24
tel. kom.: 665 550 180

robert.jarzebinski@krotoskicichy.com
Bartosz Buczkowski
Doradca Serwisu Blacharsko-Lakierniczego

tel.: 42 640 09 24
tel. kom.: 785 502 670

bartosz.buczkowski@krotoskicichy.com
Przemysław Prusinowski
Z-ca kierownika Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

tel.: 42 640 09 24
tel. kom.: 782 991 659

przemyslaw.prusinowski@krotoskicichy.com
Tomasz Wróblewski
Kierownik Serwisu Blacharsko - Lakierniczego

tel.: 42 640 09 24
tel. kom.: 782 991 152

tomasz.wroblewski@krotoskicichy.com

Ubezpieczenia i Finansowanie

Katarzyna Rudnicka
Specjalista ds. Finansowania

tel.: 42 677 17 10
tel. kom.: 782 991 660

finansowanie@krotoskicichy.com
Renata Szewczyk
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 42 677 17 11
tel. kom.: 604 997 529

ubezpieczenia.lodz@krotoskicichy.com
Marta Zwierzyk
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 42 677 17 11
tel. kom.: 782 991 651

ubezpieczenia.lodz@krotoskicichy.com
Marcin Stańczyk
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 42 677 17 11
tel. kom.: 785 503 537

marcin.stanczyk@krotoskicichy.com
Marek Kowalik
Kierownik Działu

tel.: 42 677 17 11
tel. kom.: 508 390 647

marek.kowalik@krotoskicichy.com
Marta Jankowska
Specjalista ds. Ubezpieczeń

tel.: 42 677 17 11

marta.jankowska@krotoskicichy.com
ubezpieczenia.lodz@krotoskicichy.com

Marketing

Paulina Filler
Specjalista ds. Marketingu

tel. kom.: 661 780 003

marketing@krotoskicichy.com
Grupa Krotoski-Cichy Łódź