Taniej zapobiegać niż naprawiać!

Umów się na wymianę klocków hamulcowych:
serwis.vwaudi@krotoskicichy.com

Skontaktuj się z nami

Dominika Wypychowska
Asystentka Serwisu

tel.: 42 677 17 27

dominika.wypychowska@krotoskicichy.com
Paulina Załęska
Asystentka Serwisu

tel.: 42 677 17 27

paulina.zaleska@krotoskicichy.com
Justyna Stelmaszczyk
Asystentka Serwisu

tel.: 42 677 17 27

justyna.stelmaszczyk@krotoskicichy.com
Piotr Sentkowski
Doradca Serwisu

tel.: 42 677 17 27

piotr.sentkowski@krotoskicichy.com
Sebastian Ziętala
Doradca Serwisu

tel.: 42 677 17 27

sebastian.zietala@krotoskicichy.com
Piotr Kozak
Doradca Serwisu

tel.: 42 677 17 27

piotr.kozak@krotoskicichy.com
Dawid Pietrasiak
Doradca Serwisu

tel.: 42 677 17 27

dawid.pietrasiak@krotoskicichy.com
Emilia Sikora
Doradca Serwisu

tel.: 42 677 17 27

sikora.emilia@krotoskicichy.com
Maciej Majchrzak
Dysponent Aut Zastępczych

tel.: 42 677 17 27

maciej.majchrzak@krotoskicichy.com
Michał Kiwalski
Kierownik działu Serwisu

tel.: 42 677 17 27

michal.kiwalski@krotoskicichy.com
Grupa Krotoski-Cichy Łódź