Sztuką jest
mieć sprawdzonych
fachowców pod ręką.

Ofensywa Samochodów dostawczych

Skończyła Ci się gwarancja? Dołącz do programu SERVICE PRO dla samochodów 3-letnich i starszych. Dzięki temu uzyskasz dostęp do naszych serwisów na atrakcyjnych warunkach.

Z nami zyskujesz:

  • do 20% zniżki na oryginalne części Volkswagen
  • preferencyjne stawki za usługi
  • fachową opiekę specjalistów
  • samochód zastępczy.

Sztuka dojrzałych decyzji

Wybierając serwis, chcesz mieć pewność, że zostawiasz samochód w dobrych rękach, a po jego odebraniu nie spotkają Cię na drodze żadne niespodzianki.

Gdy korzystasz z usług autoryzowanego serwisu, możesz być pewien profesjonalnej obsługi, doświadczenia specjalistów i trwałości oryginalnych części Volkswagen, a to wszystko przekłada się na Twój spokój na każdej trasie.

Czy wiesz, że...

SERVICE PRO to nawet 20% zniżki na części i niższe stawki za usługi.

Czy wiesz, że...

Wykonując przeglądy samochodu zgodnie z wytycznymi producenta, w Autoryzowanym Serwisie Volkswagen Samochody Użytkowe, nie tracisz Gwarancji Mobilności, w skład której wchodzi np. darmowy samochód zastępczy czy holowanie.

Czy wiesz, że...

Po każdej wizycie w autoryzowanym serwisie wyczyścimy Twój samochód za darmo.

Czy wiesz, że...

Każdy Autoryzowany Serwis Volkswagen Samochody Użytkowe ma na wyposażeniu specjalistyczne narzędzia i sprzęt, którymi może dokonać każdej naprawy. Bez eksperymentów i improwizacji.

Czy wiesz, że...

Możesz obniżyć cenę usługi pobierając voucher.

wiek samochodu rabat na części roboczogodzina serwisu
3-4 lata 10% stawka w zależności od oferty serwisu
5-6 lat 15% 165 zł/netto
7 lat i więcej 20% 165 zł/netto

Pobierz Regulamin Programu.

Wypełnij formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych

[...] Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie imienia, nazwiska, adresu poczty elektronicznej (e-mail) oraz numeru telefonu przez Krotoski - Cichy spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową z siedzibą w Łodzi w celu przygotowania i przedstawienia oferty jazdy próbnej wybranym modelem pojazdu. Jednocześnie poświadczam, iż moje dane osobowe przekazałem/am zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych oraz rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (zwane także ogólnym rozporządzeniem w sprawie ochrony danych osobowych).

Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany o prawach wynikających z wyżej wskazanych przepisów

[...] Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany o prawach wynikających z wyżej wskazanych przepisów a w szczególności o dobrowolności podania moich danych osobowych, możliwości ich zmiany, a także ich o możliwości wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych

Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a, iż Administratorem moich danych osobowych jest spółka Krotoski - Cichy

[...] Oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a, iż Administratorem moich danych osobowych jest spółka Krotoski - Cichy spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością spółkę komandytową z siedzibą w Łodzi, przy ulicy Niciarnianej 51/53, 92-320 Łódź.

Oświadczam, iż wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Krotoski - Cichy spółki

[...] Oświadczam, iż wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Krotoski - Cichy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością spółki komandytowej z siedzibą w Łodzi informacji handlowych za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej w celach marketingowych."
Grupa Krotoski-Cichy Łódź